PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33357}

Porzucona

Abandon
5,9 4 788
ocen
5,9 10 1 4788
Porzucona
powrót do forum filmu Porzucona

Końcówka

ocenił(a) film na 9

Ostatni raz oglądałam ten film kilka lat temu i bardzo mi się podobał tylko że nie pamięta końcówki .
Jedyne co pamięta to że Kete poszła z detektywem do starego budynku i co było dalej ?

ocenił(a) film na 8
marti031

Dalej? Już Ci wyjaśniam :P Twierdziła ona, że widzi swojego byłego chłopaka i szukali go razem. Jednak detektyw wiedział, że to wszystko jej się wydaje i kiedy ona zaczęła się wydzierać, krzyczała imię tamtego blondyna (w swoim umyśle odtwarzała cały przebieg zdarzeń sprzed dwóch lat), detektyw powiedział jej, że jej byłego chłopaka tutaj nie ma i że on jej pomoże z jej problemem. Jednak ona zamroczona, myślała, że on jest tym jej chłopakiem i zapytała go czy razem wyjadą. Okazało się, że dwa lata temu w tym samym miejscu zapytała o to właśnie tamtego blondyna, a on powiedział, że nie wyjdą razem (chodziło o wyjazd do Aten z blondasem. Nie wiem czy detektyw wczuł się w rolę blondyna i specjalnie to powiedział, czy chodziło mu o wyjazd do tamtej wioski, do której miał się udać). To samo powiedział jej teraz detektyw. W tym samym momencie zobaczył kości chłopaka na dnie ścieków (albo czegoś tam) i dostał kamieniem w tył głowy, bo ona ciągle myślała, że to jej były chłopak i myślała, że to jego zabija.

Trochę po łebkach :P Jest dosyć późno i mam nadzieję, że połapiesz się w tych moich wypocinach :P Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
XiXu

I jeszcze było ,ze dostała prace w jakims biurze [?] i zaczeła kręcić z jakims kolesiem ,który tez tam pracował i on jej pow. ,ze nie moga sie spotykac. i koniec filmu.;p

TheBlackYear

Ostatnio oglądałam ten film i właśnie przegapiłam końcówkę. Niezła muszę powiedzieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones